Kiwi pstrolistne, Actinidia kolomikta C2 30-40
search
  • Kiwi pstrolistne, Actinidia kolomikta C2 30-40

Kiwi pstrolistne, Actinidia kolomikta C2 30-40

36,90 zł
Brutto wiosna 2024

Pnącze ozdobne do ogrodu - Aktinidia pstrolistna 

Aktinidia pstrolistna to roślina o rozłożystym pokroju, dekoracyjnych liściach i jadalnych owocach. Pnącze jest łatwe w uprawie, wspina się owijając pędami. Swoje zastosowanie znajdzie w ogrodzie przydomowym, a także w parkach i ogrodach miejskich.

Ilość

 

Wygląd i gwarancja jakości roślin

 

Zasady dostawy

  Dramowy zwrot

14 dni

Pnącze ozdobne do ogrodu - Aktinidia pstrolistna 

Aktinidia pstrolistna to roślina o dekoracyjnych liściach i jadalnych owocach. Pnącze jest łatwe w uprawie, wspina się owijając pędami. Swoje zastosowanie znajdzie w ogrodzie przydomowym, a także w parkach i ogrodach miejskich.

Aktinidia pstrolistna - wymagania i uprawa

Aktinidia pstrolistna to pnącze o kolorowych liściach i jadalnych owocach. Jajowate liście w zielono-różowo-białych kolorach, intensywnie wybarwiają się w dobrze oświetlonym miejscu. W maju pnącze zakwita w drobne, białe kwiaty - wytwarzają kwiatową woń. Pojawiają się również smaczne owoce o dekoracyjnych walorach - opadają w sierpniu. Roślina dorasta do 3-4 m wysokości. 

Preferuje stanowisko:

  • Nasłonecznione, jasne.

Rośnie w glebie:

  • żyznej, świeżej. 

Roślina odporna na działanie zanieczyszczeń miejskich. 

Gdzie posadzić Aktinidię pstrolistną? 

Pnącze swoje zastosowanie znajdzie w ogrodach przydomowych. Jest odporne na działanie zanieczyszczeń powietrza - świetnie sprawdzi się jako nasadzenie miejskie w ogrodach i parkach.

3027-6289D
5 Przedmioty
Komentarze (0)