• Nowy
Przetacznik długolistny Veronica longifolia First Lady C 1,5
search
  • Przetacznik długolistny Veronica longifolia First Lady C 1,5
  • Przetacznik długolistny Veronica longifolia First Lady C 1,5
  • Przetacznik długolistny Veronica longifolia First Lady C 1,5

Przetacznik długolistny Veronica longifolia First Lady C 1,5

16,90 zł
Brutto 5 dni roboczych*

First Lady to przetacznik o białych kwiatach, dorasta do 40cm wysokości. Już w pierwszym roku kwitnie bardzo obficie całe lato. W pełni mrozoodporna bylina wieloletnia o miododajnych kwiatach.

Ilość

 

Wygląd i gwarancja jakości roślin

 

Zasady dostawy

  Dramowy zwrot

14 dni

Przetacznik długolistny First Lady - kwitnie całe lato

Przetacznik długolistny to atrakcyjna bylina wieloletnia, która bardzo często wybierana jest do przydomowych ogrodów. Nieprzemijająca popularność przetacznika wynika z jego dekoracyjnego, długiego kwitnienia a przy tym małych wymaganiach w uprawie.

Przetacznik tworzy kępy ciemnozielonych liści, spośród których latem wyrastają sztywne pędy zakończone smukłymi kwiatostanami. Jest to bylina długo kwitnąca, przez całe lato wytwarza nowe kwiaty, które działają jak magnes na owady zapylające

First Lady to przetacznik o śnieżnobiałych kwiatach, które prezentują się zniewalająco na tle zielonych, lancetowatych liści. Kompaktowa odmiana, w czasie kwitnienia dorasta do  40cm wysokości, rozrasta się na podobną szerokość. Cenna odmiana przetacznika o białych kwiatach, zachowuje zwarty pokrój przy intensywnym kwitnieniu

Przetacznik biały uprawa

  • słoneczne stanowisko 
  • przeciętna gleba ogrodowa
  • przepuszczalne podłoże

Przetacznik jest rośliną dekoracyjna o małych wymaganiach. Najlepiej się czuje w ciepłych słonecznych miejscach, to świetna propozycja na południowe strony ogrodu. Przetacznik nie jest wymagający co do gleby, poradzi sobie nawet w mało żyznych, piaszczystych ziemiach.

Przetacznik nie lubi mokrych i zalewowych terenów, zdecydowanie lepiej czuje się w suchych miejscach. Dlatego sadząc go w doniczkach pamiętajmy o drenowaniu podłoża. 

Veronica First Lady - pielęgnacja 

Przetacznik kłosowy to wyjątkowo odporny gatunek byliny do ogrodu. Zimuje bardzo dobrze w naszym klimacie, nie wymaga okrycia. Warto w czasie kwitnienia usuwać przekwitłe kwiaty, dzięki temu przedłużamy kwitnienie rośliny. Późną jesienią, po pierwszych przymrozkach należy nisko przyciąć roślinę.

Przetacznik - wysyłka sadzonek

Ogrodowa Galeria jest miejscem gdzie znajdziecie Państwo szeroki wybór roślin do ogrodu. Wybieramy dla Was zdrowe, dobrze ukorzenione sadzonki, które są gwarancją  przyjęcia do gruntu.  

Przetacznik  sprzedajemy w doniczkach o pojemności 1,5 litra C1,5, rośliny wysyłamy od poniedziałku do czwartku. Zapewniamy szybką i bezpieczną realizację zamówień.  

Przetacznik o białych kwiatach  - zastosowanie w ogrodzie 

Przetacznik o białych kwiatach idealnie sprawdzi się  na skalniak czy słoneczne rabaty w ogrodzie. Jak najbardziej może być sadzony w doniczkach i zdobić słoneczne tarasy lub balkony.

Przetacznik dzięki niskiemu i zawartemu pokrojowi świetnie sprawdzi się przy odsadzeniu brzegów rabat, śnieżek. Przetacznik kłosowy to roślina, która ciekawie wygląda sadzona w większych grupach, tworzy niskie łany białych kłosów.

Biały przetacznik bardzo ładnie wygląda sadzony wspólnie z kolorowymi odmianami szałwii, zawciągami.

19 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)