Jaśminowiec, Philadelphus Snowbelle C2 55-65cm
search
  • Jaśminowiec, Philadelphus Snowbelle C2 55-65cm

Jaśminowiec, Philadelphus Snowbelle C2 55-65cm

24,90 zł
Brutto 5 dni roboczych*

Krzew ozdobny z kwiatów - Jaśminowiec ‘Snowbelle’

Jaśminowiec jest niezwykle dekoracyjnym krzewem, przede wszystkim na przepiękne, białe kwiaty, które doskonale prezentują się na tle zielonych liści. ‘Snowbelle’ jest odmianą Jaśminowca odporną na czynniki zewnętrzne, w tym zanieczyszczenia środowiska. Doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie, a także w parku i ogrodzie miejskim. Może tworzyć dekoracyjne żywopłoty.

Ilość

 

Wygląd i gwarancja jakości roślin

 

Zasady dostawy

  Dramowy zwrot

14 dni

Krzew ozdobny z kwiatów - Jaśminowiec ‘Snowbelle’

Jaśminowiec jest niezwykle dekoracyjnym krzewem, przede wszystkim na przepiękne, białe kwiaty, które doskonale prezentują się na tle zielonych liści. ‘Snowbelle’ jest odmianą Jaśminowca odporną na czynniki zewnętrzne, w tym zanieczyszczenia środowiska. Doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie, a także w parku i ogrodzie miejskim. Może tworzyć dekoracyjne żywopłoty. 

Jaśminowiec ‘Snowbelle’ - wymagania i uprawa

‘Snowbelle’ to odmiana Jaśminowca o wzniesionym pokroju. Krzew swym wzrostem osiąga do 2 metrów wysokości. Charakteryzuje się pełnymi, białymi kwiatami zebranymi w grona, które przepięknie pachną. Kwiaty pojawiają się na przełomie czerwca i lipca. Ciemnozielone liście tworzą doskonałe tło dla śnieżnobiałych kwiatów. 

Jest to krzew łatwy w uprawie i nie ma specjalnych wymagań.

Preferuje stanowiska:

  • nasłonecznione lub półcieniste.

Rośnie w glebie:

  • świeżej, żyznej, bogatej w wapń. 

Odmiana ‘Snowbelle’ jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia miejskie - świetnie sprawdzi się jako roślina ozdobna do parku lub ogrodu miejskiego. 

Gdzie posadzić Jaśminowiec ‘Snowbelle’?

Jaśminowiec ‘Snowbelle’ to krzew dekoracyjny przede wszystkim ze względu na śnieżnobiałe kwiaty, które przepięknie wyglądają na tle ciemnozielonych liści. Jest to odmiana odporna na czynniki zewnętrzne i dobrze znosi niskie temperatury, dlatego świetnie sprawdzi się do ogrodów i parków. Jaśminowiec może również zostać wykorzystany do tworzenia przepięknie kwitnących żywopłotów

3FD9-9873D
19 Przedmioty
Komentarze (0)